Powiązane ze słowem kluczowym: Stegny Wyszogród

echopowiatu_pilka

Wyniki weekendowych meczów piłkarskich

Mazowiecka IV Liga Podlasie Sokołów Podlaski – Bzura Chodaków 1:2 (1:0) Bramki: Piotr Wójcik (22’), Adrian Dąborowski (90’) Bzura: Kotlarski, Wójcik, Chukwuemeka, Pater, Błaszczyk (77’ J.Stencel), Więczek, Binienda (83’ Oliwa), Oziemblewski, Niemyjski (46’ Kowalski), K.Stencel, Łukawski (67’ Dąbrowski)   Warszawska Liga Okręgowa Promyk Nowa Sucha – Przyszłość Włochy 0:5 (0:3) Promyk: Dragański, Popławski, Simiński, Jaworski,

echopowiatu_promyk_listopad

Wyniki meczów piłkarskich

Warszawska Liga Okręgowa Unia Warszawa – KS Teresin 3:1 (1:0) Bramka: Michał Bargieł Teresin: K.Kowalski, M.Kowalski, Zych, K.Bargieł, Górak, Bajurski (Wróbel), Buczyński, Węsek, Figat, Jabłoński, M.Bargieł Warszawska A klasa Piast Feliksów – Błękitni Korytów 4:5 (1:2) Bramki: Mariusz Cieślak 2, Emil Botorowicz, Mateusz Zych Piast: Dragański, Kozłowski, Znajdek, Cieślak, Zych, Żakowski (Malinowski), Botorowicz, Walczak, Kubiak

????????????????????????????????????

Wyniki weekendowych meczów piłkarskich

Warszawska Liga Okręgowa SEMP Ursynów – KS Teresin 1:0   Płocka klasa okręgowa Unia Iłów – Amator Maszewo 3:2 (2:1) Bramki: Tomasz Grzywacz 3 Unia: Siemiński, Wawrzyn, Ł.Świątek, Janicki, Damian Wojciechowski, P.Trafalski (Chmielak), T.Trafalski, K.Wojciechowski, Piaskowski (Basiński), Smagała (Gajownik), Grzywacz (D.Świątek)   Warszawska A klasa Piast Feliksów – Ryś Laski 0:3 (0:2) Piast: Dragański, Konik,

echopowiatu_pilka

Wyniki meczów piłkarskich – ostatni weekend sierpnia

II liga Kobiet   Ząbkovia Ząbki – KS Teresin 0:4 (0:2) Daria Dąbrowski 3, Monika Ziółkowska (k) Teresin: Bryk (Pietruszewska), Patrycja Dąbrowska, Wiola Banaszek, Michalska, Mikulska (Krzyżewska), Grzyb, Rozparzyńska, Ślubowska, Janiszek (Stasio), Daria Dąbrowska (Szewczyk), Ziółkowska Warszawska Liga Okręgowa Naprzód Brwinów – KS Teresin 1:1 (0:2) Michał Bargieł (20), Konrad Kuśmider (27) Teresin: Konrad Kowalski,

echo_powiatu_alps7

Siódma kolejka ALPS

6 grudnia w hali sportowej przy ul. Chopina 101 w Sochaczewie odbyła się VII kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Prezentujemy wyniki rozgrywek:   Stegny Wyszogród – Teresin 2:3    (16:25, 25:21, 25:27, 25:19, 15:17) Stegny Wyszogród: Sebastian Gruza, Łukasz Lewandowski, Grzegorz Kozak, Jerzy Jędrzejak, Piotr Resztemborski, Mariusz Pakuła, Radosław Pachelski, Emil Jasiński, Tomasz Rogoziński Teresin: Robert