Urodzinowy konkurs Echa Powiatu

????????????????????????????????????

W poprzednim numerze ogłosiliśmy konkurs, prosząc czytelników, aby wysłali do nas zdjęcia przedstawiające, jak czytają Echo Powiatu. Otrzymaliśmy kilkanaście prac, które nas wzruszyły, rozbawiły i dały do myślenia. Dziękujemy za pomysłowość i wkład pracy, bo niektóre fotografie wymagały sporych przygotowań.

Oprócz zdjęć napłynęły także do nas życzenia i wierszyki, kilka z nich z przyjemnością zamieszczamy poniżej:

Jolanta Małczak 

Witajcie kochani – jestem z wami od samego początku, kiedy to bardzo dawno temu radio Fama ogłosiło konkurs na tytuł dla nowej gazety. Ja napisałam „Echo Powiatu” i wygrałam kuchenkę mikrofalową. Jestem szczęśliwą matką chrzestną, bo dzisiaj świętujecie tysięczne wydanie Echa. Wszystkich waszych gazet nie mam w domu, wycinałam z nich potrzebne i ważne dla mnie artykuły i wpinałam do teczki. A z tych pociętych zrobiłam zajączka wielkanocnego na pamiątkę. Zajączek jest piękny i cieszy oczy moich gości i domowników. Życzę redakcji kolejnych tysięcznych wydań „Echa Powiatu”.

Lucyna Biernacka

Z całą rodzinką swoją w komplecie czytamy, co tam słychać w Powiecie. „Echo” otwieram i wszystko wiem. Tutaj sport znajdę, więc cieszę się. Są ogłoszenia, rozmaitości, śledzę kulturę, aktualności.  Więc przy okazji Jubileuszu życzę kolejnych 1000 wydań, a my będziemy z „Echem” związani i zawsze dobrze informowani. Bo to gazetka jest wyjątkowa i każda inna przy niej się chowa.

Jacek Jaworski 

Serdeczne i szczere życzenia kolejnych lat w tak dobrej formie, wielu ciekawych tematów i powodów do radości przesyła będący z Wami od samego początku, wierny czytelnik – Jacek.

Karolina Kowalska 

Echo Powiatu nas informuje, przy tym każdy się raduje. Jaś i Małgosia są na bieżąco, kupuj Echo życzę Ci tego mój drogi kolego. Echo Powiatu dzisiaj świętuje, wiernych czytelników koszami obdarowuje. Kolejny tysiąc im życzymy, obecnie z tego osiągnięcia się cieszymy. Życzymy im również wytrwałości oraz potrzebnej cierpliwości. Piast Feliksów w mojej osobie gorąco pozdrawia; zdrowia, szczęścia, pomyślności, oraz w 2018 roku kreatywności !

Katarzyna Kowalska 

Echo Powiatu całą rodziną czytamy, już od najmłodszych lat we krwi to mamy. Życzymy szczęścia i wspaniałości, następnych ,,1000” wydań w przyszłości. Życzy Nikola z rodzicami.

Ostatecznie, po długich naradach, komisja konkursowa, czyli cała redakcja, postanowiła nagrodzić koszami prezentowymi następujące osoby: Bartek Szyprowski, Beata Majcher, Jolanta Małczak, Karolina Kowalska i Katarzyna Kowalska. Pozostałym uczestnikom także dziękujemy i gratulujemy!

A oto nagrodzone prace:

Bartek Szyprowski

echopowiatu_konkurs (3)

Beata Majcher

echopowiatu_konkurs (4)

Jolanta Małczak

echopowiatu_konkurs (5)

Karolina Kowalska

echopowiatu_konkurs (6)

Katarzyna Kowalska

echopowiatu_konkurs (2)

*

Podoba Ci się ten artykuł?
Nawet jeśli nie, to i tak możesz polubić profil Echa Powiatu, by zmobilizować do lepszej pracy naszych redaktorów :)