Eko-Piknik w Kampinosie – galeria zdjęć!

echo-powiatu-eko-piknik-kampinos (55)

W niedzielę po raz szesnasty w Kampinosie odbywał się zorganizowany przez powiat warszawski zachodni, gminę Kampinos i gminę Teresin Eko-Piknik. W tym roku gwiazdą wieczoru był zespół Perfect, ale wcześniej wystąpiły inne zespoły, które również przyciągały tłumy, a na całym terenie nie brakowało różnego rodzaju atrakcji.

Pierwotnie impreza nie odbywała się na taką skalę, a połączona była ze sprzątaniem świata. Z czasem rozrosła się, choć jej pierwotne, proekologiczne założenie pozostało: – Najpierw spotykaliśmy się na koniec września z okazji sprzątania świata. Teraz zawsze spotykamy się w drugą niedzielę września. Eko-Piknik było to sprzątanie świata, a Kampinos jest gminą eko – mówi Tomasz Tymoftyjewicz, wójt gminy.

Relację z imprezy znajdziecie w jutrzejszym wydaniu Echa Powiatu, a teraz prezentujemy galerię zdjęć z XVI kampinoskiego Eko-Pikniku!

 

Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 56)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 56)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 56)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 56)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 56)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 56)

Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 56)

Powiązane artykuły

1 komentarz

  1. Pingback: Echo Powiatu z 16.09.2014 r. | Echo Powiatu

*

Podoba Ci się ten artykuł?
Nawet jeśli nie, to i tak możesz polubić profil Echa Powiatu, by zmobilizować do lepszej pracy naszych redaktorów :)