Taneczny piątek w MOK

przeglad-taneczny-11

W piątek 9 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Chodakowie zrobiło się tanecznie, wesoło i barwnie – wszystko to za sprawą organizowanego przez Akademię Prymusa Niepubliczną Szkołę Podstawową nr 1 w Sochaczewie oraz „Pasjonat” Szkołę Tańca I Mazowieckiego Otwartego Przeglądu Tanecznego.

Jak mówi współorganizatorka imprezy Agnieszka Więcek na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury pojawiło się mnóstwo uczestników: – Najwięcej zespołów mamy z Sochaczewa, ale gościliśmy także uczestników z Warszawy, Pruszkowa, Błonia, Łowicza i Małej Wsi. W przeglądzie wystąpiło łącznie 25 zespołów, czyli ponad 350 osób. Natomiast współorganizator Rafał Karbowiak podkreślał, że imprezę zalicza jak najbardziej do udanych: – Przegląd był bardzo udany, przepiękne stroje i taniec. Oczywiście poziom był zróżnicowany. Mogliśmy oglądać różne występy- od bardzo początkujących do naprawdę profesjonalnie przygotowanych grup.

W związku z powodzeniem, jakim cieszyła się pierwsza edycja, organizatorzy zapowiadają kolejne przeglądy. Już teraz gorąco zachęcamy do udziału.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z tego wydarzenia:

Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 29)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 29)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 29)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 29)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 29)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 29)

Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 29)

Fot. Małgorzata Kazur

Powiązane artykuły

*

Podoba Ci się ten artykuł?
Nawet jeśli nie, to i tak możesz polubić profil Echa Powiatu, by zmobilizować do lepszej pracy naszych redaktorów :)