Spotkania z wójtem

????????????????????????????????????

Jak już informowaliśmy, w październiku i listopadzie odbył się jesienny cykl spotkań wójta Piotra Szymańskiego z mieszkańcami wszystkich miejscowości w gminie. Były to już szóste z kolei spotkania, na których wszyscy zebrani mieli okazję do wymiany oglądów o przyszłości gminy i planach jej rozwoju.
W czasie spotkań wójt prezentował także mieszkańcom podsumowanie tego, co działo się w gminie Brochów w ciągu ostatnich trzech lat tej kadencji, kiedy pozyskano 10 milinów złotych dotacji pozabudżetowych.
Pokazane zostały inwestycje i działania, które są już zrealizowane. Wiele czasu poświęcono również na omówienie inwestycji, na które gmina otrzymała dofinansowanie, a ich realizacje rozpoczną się już w 2018 roku.
Organizatorzy pragną bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy zechcieli wziąć w nich udział, za dyskusję i czynne włączanie się w rozwój i ustalanie kierunków działania w gminie Brochów.
Kolejne spotkania, na których będzie można zapoznać się z dokładnym planem terminarzem przyszłorocznych inwestycji, odbędą się na wiosnę.
red.

Powiązane artykuły

*

Podoba Ci się ten artykuł?
Nawet jeśli nie, to i tak możesz polubić profil Echa Powiatu, by zmobilizować do lepszej pracy naszych redaktorów :)