W cztery strony powiatu

21-1-2

Znasz każdy zakątek powiatu, kojarzysz miejsca, zapamiętujesz je z fotograficzną dokładnością, lubisz rozwiązywać zagadki i zgarniać nagrody? W takim razie ten konkurs jest właśnie dla Ciebie.

Kolejna fotograficzna zagadka odgadnięta – tydzień temu na zdjęciach prezentowaliśmy kościół parafialny w Rybnie. Trudności i tym razem nie sprawiliśmy czytelnikom, gdyż szybko wskazano właściwą odpowiedź. A nagroda niespodzianka trafiła w ręce Hani Szczypińskiej. Gratulujemy i zachęcamy do czwartej już odsłony naszego fotograficznego konkursu.

Tym razem wracamy do Sochaczewa. Nasz fotograf udał się na jedną ze znanych ulic w mieście i wykonał te oto zdjęcia. Przy tej ulicy na szczególną uwagę zasługuje budynek z numerem 2. I choć niewielu lokatorów zamieszkałych jest przy tej ulicy, wszyscy powinni doskonale wiedzieć, gdzie się znajduje. Dla podpowiedzi dodamy jeszcze, że raz do roku przy tej ulicy odbywa się jedna z większych imprez branżowych na Mazowszu.

Stąd też nasze pytanie na dziś brzmi: Proszę wskazać pełną nazwę ulicy przedstawionej na zdjęciach.

Zachęcamy czytelników „Echa Powiatu” do wzięcia udziału w konkursie – wystarczy rozpoznać miejsce uchwycone w obiektywie aparatu. Prezentowane w każdym numerze zdjęcia ukazują jedną miejscowość, osiedle, plac, ulicę, skwer czy park znajdujący się na terenie powiatu sochaczewskiego. Dla utrudnienia – czasami może wkraść się jedno zdjęcie, które nie będzie związane z resztą, ot taki fotograficzny „myk”. Osoba, która odgadnie prezentowaną lokalizację i wraz z aktualnym numerem “Echa” zgłosi się w środę w godzinach 9.00 – 15.00 do redakcji przy ul. Narutowicza 1 w Sochaczewie (III p.) otrzyma atrakcyjną nagrodę niespodziankę.

Sponsorem nagród w konkursie jest sochaczewskie Stowarzyszenie Działamy Sprawnie – Tworzymy Lepiej “Przez Sport w Przyszłość” – współorganizator Indywidualnej Ligi Badmintona Powiatu Sochaczewskiego. Patronat nad konkursem sprawuje Wydział Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Sochaczewie.

Osoba, która wygrała raz w konkursie, następnym razem może zgłosić się do niego nie wcześniej niż w kolejnym miesiącu.

Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 4)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 4)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 4)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 4)

Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 4)

Powiązane artykuły

*

Podoba Ci się ten artykuł?
Nawet jeśli nie, to i tak możesz polubić profil Echa Powiatu, by zmobilizować do lepszej pracy naszych redaktorów :)