Bal sołtysa

echopowiatu_bal_sptysa2

Zbliża się Dzień Sołtysa, czyli święto, które z każdym rokiem staje się coraz bardziej popularne, stwarza bowiem okazję do spotkania się sołtysów, wzajemnego poznania się a także wymiany doświadczeń.

W tym roku środowisko sołtysów gminy Iłów uznało, że nie trzeba czekać aż do 11 marca, aby spotkać się w gronie osób, z którymi od lat się współpracuje, lecz na kontakty prywatne zwykle brakuje już czasu. Zauważono, że doskonałą okazją do integracji tego środowiska jest karnawał, w którym odbywają się rozmaite zabawy i bale. Można na nich nie tylko potańczyć, ale także porozmawiać przy wspólnym poczęstunku i bliżej się poznać.

????????????????????????????????????

Bal sołtysów gminy Iłów odbył się w sobotę 27 styczna w sali Gminnego Ośrodka Kultury. Uczestnikami byli sołtysi, radni gminy i radna powiatu sochaczewskiego z małżonkiem oraz wójt gminy z małżonką.  Miła atmosfera, dobre nastroje a także naturalna potrzeba rozrywki, której na co dzień brakuje sprawiła, że nikt się nie nudził, a taneczne rytmy sprowadzały wszystkich na parkiet. Był to zatem bardzo udany wieczór. Podziękowania należą się pani Teresie Jaśkiewicz z Nart, która przyjęła na siebie wysiłek organizacji tego gminnego spotkania.

JK

Powiązane artykuły

*

Podoba Ci się ten artykuł?
Nawet jeśli nie, to i tak możesz polubić profil Echa Powiatu, by zmobilizować do lepszej pracy naszych redaktorów :)