„Bezmierny nasz dług wdzięczności…”

echopowiatu_iłów

W Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Załuskowie w środę 18 października świętowano Dzień Edukacji Narodowej. Podczas uroczystej akademii swoją obecnością zaszczyciły nas Jolanta Gonta, starosta sochaczewski i Urszula Opasiak, dyrektor Powiatowego Zespołu Edukacji.

Uroczystość otworzyła dyrektor Agnieszka Ambroziak dziękując pracownikom za dotychczasowe zaangażowanie i życząc wielu sił oraz wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Swoje życzenia na piśmie dołączyła też prezes Oddziału ZNP w Sochaczewie Helena Bajurska.

Miłym akcentem spotkania były życzenia dla Rady Pedagogicznej wyrażone przez starostę oraz wręczenie wyróżnienia wychowance Magdalenie Troć, tegorocznej stypendystce. Dodatkowa nagroda ufundowana przez starostę była szczególnym wyróżnieniem dla Magdaleny za bardzo dobre wyniki w nauce i pracę nad sobą.

W dalszej części głos zabrali młodzi artyści, którzy słowem i piosenką uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym.

W montażu słowno-muzycznym „Bezmierny nasz dług wdzięczności…” popłynęło wiele ciepłych i miłych słów w kierunku wychowawców, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi.

Po części oficjalnej zaproszeni goście i pracownicy spotkali się przy wspólnym obiedzie i słodkim poczęstunku, na którym nie zabrakło „załuskowskich pączków”.

M. Dybiec, A. Gąsior

Powiązane artykuły

*

Podoba Ci się ten artykuł?
Nawet jeśli nie, to i tak możesz polubić profil Echa Powiatu, by zmobilizować do lepszej pracy naszych redaktorów :)