Już w ten czwartek Pożegnanie Lata w Iłowie

Pożegnanie lata w Iłowie1
Już w czwartek 24 sierpnia po raz kolejny w Iłowie odbędzie się impreza pod nazwą XX Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie. Co roku ściągają na nią tysiące miłośników tanecznych rytmów. Na scenie stadionu miejskiego w Iłowie wystąpią znani artyści polskiej sceny muzycznej. Gwiazdą wieczoru będzie król muzyki dyskotekowej – Danzel.

To największe tego typu wydarzenie na Mazowszu, które na stałe wpisało się do kalendarza letnich koncertów. Przed nami jubileuszowa 20 edycja Pożegnania Lata, która zapowiada się naprawdę znakomicie. Na iłowskiej scenie wystąpią najbardziej „rozrywkowe” polskie zespoły, m.in. Akcent, Boys, Classic, Weekend, After Party, Czadoman, Exaited, Playboys, M Power, BQLL, Extazy, Top Girls i wielu innych. Gwiazdą wieczoru będzie Danzel – artysta cieszący się dużą popularnością w Polsce i zagranicą. Jego flagowy utwór „Pump i up” błyskawicznie zdobył popularność w niemal całej Europie, docierając do pierwszej dziesiątki list przebojów w Austrii, Belgii, Francji, Włoszech, Niemczech, Irlandii i Danii. Utwór podbił również serca Polaków. Słynny refren: “Don’t you know, pump it up/You got to pump it up” nuciły miliony Polaków.

Na XX Wielkie Pożegnanie Lata zapraszają Władze Gminy Iłów, dla której niesłabnąca popularność imprezy jest ogromną promocją, nie tylko w najbliższej okolicy.

Bilety dostępne są na portalu eBilet.pl, a także: w Sochaczewie – Solarium ul. Polna 11A, w Łowiczu -Solarium ul. Krakowska 16, oraz w Iłowie – Kawiarenka Internetowa Sławomir Papierowski Iłów ul. Rynek Staromiejski, Sam Spożywczy Iłów ul. Rynek Staromiejski

Wejściówki na imprezę będzie można również zakupić w kasach usytuowanych przy wejściu na teren imprezy.

Pożegnanie Lata w Iłowie

Powiązane artykuły

*

Podoba Ci się ten artykuł?
Nawet jeśli nie, to i tak możesz polubić profil Echa Powiatu, by zmobilizować do lepszej pracy naszych redaktorów :)