Kronika policyjna 23-29 lipca

ECHOPOWIATU_KRONIKAPOLICYJNA1 (2)

23 lipca

W rejonie dyskoteki czterech mężczyzn pobiło 39-letniego mieszkańca Rybna i dokonało kradzieży złotego łańcuszka wraz z zawieszką oraz telefonu komórkowego marki Samsung.

24 lipca

Jeden z pracowników supermarketu wykonywał obowiązki służbowe mając w organizmie promil alkoholu.

25 lipca

Policjanci z posterunku w Iłowie zatrzymali 40-letniego mieszkańca gminy Iłów, który poszukiwany był do odbycia kary w wymiarze 5 miesięcy pozbawienia wolności.

W Sochaczewie podczas libacji alkoholowej 63-letni ojciec, mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie, ugodził nożem w łydkę swojego 33-letniego syna, który też miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Poszkodowany został przewieziony do szpitala w Sochaczewie, obrażenia ciała nie zagrażają życiu.

26 lipca

W miejscowości Teresin policjanci patrolówki zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu sochaczewskiego, u którego ujawnili torebkę foliową z zawartością marihuany.

Policjanci z posterunku w Teresinie zatrzymali 37-letniego mieszkańca Sochaczewa oraz 21-letnią mieszkankę Sochaczewa, którzy dokonali kradzieży alkoholu na kwotę powyżej 700 złotych w jednym z magazynów na terenie Teresina.

27 lipca

Kilka minut przed 20.00 dyżurny sochaczewskiej komendy otrzymał informację o leżącym przy cmentarzu na al. 600-lecia mężczyźnie. Przybyły na miejsce patrol ustalił tożsamość mężczyzny. Okazało się, że mężczyzna nie posiada stałego miejsca pobytu. Z uwagi na to, że był nietrzeźwy i znajdował się w sytuacji zagrażającej jego życiu i zdrowiu, funkcjonariusze doprowadzili mężczyznę do komendy policji do czasu wytrzeźwienia.

29 lipca

Policjanci patrolówki zatrzymali 19-letniego mieszkańca Sochaczewa, który posiadał przy sobie marihuanę. Mężczyzna został zatrzymany.

KPP Sochaczew

Powiązane artykuły

*

Podoba Ci się ten artykuł?
Nawet jeśli nie, to i tak możesz polubić profil Echa Powiatu, by zmobilizować do lepszej pracy naszych redaktorów :)