Dla kogo OZE

echopowiatu_oze_NowaSucha

Jak informuje wójt Monika Pietrzyk, wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców gmina Młodzieszyn nawiązała współpracę z firmą Promag International sp. z o.o., która zajmuje się montażem kolektorów słonecznych oraz urządzeń fotowoltaicznych w ramach programu grupowych dofinansowań.

W najbliższy czwartek 24 sierpnia o godz. 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie odbędzie spotkanie dla mieszkańców z przedstawicielami tej firmy, którzy przedstawią informację o warunkach uczestnictwa w programie grupowych dofinansowań oraz o poziomie dofinansowania do montażu urządzeń do produkcji energii elektrycznej i urządzeń solarnych do podgrzania wody. Takie dofinansowania mogą wynosić do ok. 55-60 procent wartości całej inwestycji.

Grupowy Program Dofinansowań jest realizowany bez udziału gminy Młodzieszyn, na podstawie umów pomiędzy zamawiającym (mieszkańcem, przedsiębiorcą) i wykonawcą – Promag International sp. z o.o. W ramach programu nie jest wymagany wkład finansowy gminy. Program nie jest związany z dofinansowaniem ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, ani też Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

ug

Powiązane artykuły

*

Podoba Ci się ten artykuł?
Nawet jeśli nie, to i tak możesz polubić profil Echa Powiatu, by zmobilizować do lepszej pracy naszych redaktorów :)