Piknik w DPS Młodzieszyn

Piknik w DPS Młodzieszyn (1)

W ramach projektu „Rowerem przez Gminę Młodzieszyn – aktywność dla każdego i w każdym wieku” odbył się rajd rowerowy, którego trasa rozpoczynała się przy Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie, a kończyła przy Domu Pomocy Społecznej. Uczestnicy owego rajdu zawitali do nas w wyśmienitej formie na swoich rowerach i z uśmiechem na twarzy, to też tak samo zostali przyjęci.

Tego dnia aura pogodowa była zmienna, jednak piknik rozpoczął się w promieniach słońca nie tylko na niebie, ale i w duszach mieszkańców Domu Pomocy Społecznej. Dekoracje z plonów z naszego ogródka i muzyka stworzyły sielski klimat, który sprzyjał wspólnemu spędzaniu tych chwil.

Piknik w DPS Młodzieszyn (3)

Z akordeonu rozbrzmiewały znane naszym mieszkańcom melodie ludowe grane na żywo przez młodego artystę.

Nasi pensjonariusze wspólnie z gośćmi wykonali korale i ozdoby i w taki sposób nabyli nowych kolejnych umiejętności, które będą wykorzystywali w przyszłości w ramach swojej terapii poprzez rękodzieło. Podczas pikniku miało miejsce grillowanie, wspólny słodki poczęstunek oraz tańce. Kolejną atrakcją były przepiękne, olbrzymie i kolorowe bańki mydlane unoszące się na tle nieba nad naszą placówką.

I tak tymi miłymi akcentami powoli przygotowaliśmy się do pożegnania lata. Dziękujemy za wspólną biesiadę i spędzenie miło czasu, liczymy na kolejne spotkania.

Ziernik Wioletta

Piknik w DPS Młodzieszyn (2)

Powiązane artykuły

*

Podoba Ci się ten artykuł?
Nawet jeśli nie, to i tak możesz polubić profil Echa Powiatu, by zmobilizować do lepszej pracy naszych redaktorów :)