Pożegnanie lata z Radiem Sochaczew w Młodzieszynie

echopowiatu_poegnanie_lata_modzieszyn2017

1 września na stadionie w Młodzieszynie został zorganizowany piknik, na którym mieszkańcy wraz z Radiem Sochaczew mogli radośnie pożegnać lato.

Mimo niesprzyjającej pogody na wydarzenie „Bawimy się i gramy z Radiem Sochaczew” przybyło dużo ludzi, co bardzo ucieszyło wójt gminy Młodzieszyn Monikę Pietrzyk, która zapowiedziała, że w przyszłym roku również taka impreza zostanie zorganizowana. Na licznie przybyłych gości czekała moc atrakcji. A wśród nich były występy dzieci ze Szkoły Podstawowej w Młodzieszynie, które zaśpiewały i zaprezentowały skecze znanych polskich kabaretów. Następnie na scenie wystąpiła sochaczewska grupa Felivers, która wykonała nie tylko swoje utwory, ale również covery znanych wokalistów.

W przerwach między koncertami zorganizowane zostały liczne konkursy. Wśród nich między innymi konkurs sołectw z przeciąganiem liny oraz konkurs kulinarny „Słodkie smaki Młodzieszyna”. Zostały zgłoszone 22 wypieki, wykonane przez 16 pań. Jury w składzie Małgorzata Zawadzka, Katarzyna Jasińska i Bartosz Czubiel, nie miało łatwego zadania, bo wszystkie wypieki prezentowały się równie pięknie i były bardzo smakowite. Atrakcyjne nagrody dla trzech pań: Kamili Zielińskiej z Nowych Mistrzewic, Anny Jelonek z Mistrzewic i Marii Leśkiewicz z Juliopola zapewnił jeden ze sponsorów. Również Radio Sochaczew przygotowało konkurs wiedzy o swojej rozgłośni z ciekawymi nagrodami. Dla miłośników historii został przeprowadzony quiz historyczny, którego pytania związane były z 78. rocznicą wybuchu II wojny światowej.

Na najmłodszych czekały stragany z zabawkami i słodkościami, ale również ulubione przez najmłodszych dmuchańce. Dorośli mieli do dyspozycji smakołyki z grilla, pajdę chleba ze smalcem i ogóreczkiem, a także regionalne piwo. O gorącą atmosferę zadbały zespoły Clip Dance, Patryk Krajewski & Żyvy Squad, Chorus. Gwiazdą wieczoru był zespół MIG, który przy akompaniamencie deszczu żegnał lato w Młodzieszynie. Pogodzie jednak nie udało się pokrzyżować planów biesiadników, którzy bawili się wyśmienicie.

Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 5)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 5)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 5)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 5)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 5)

Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 5)

Powiązane artykuły

*

Podoba Ci się ten artykuł?
Nawet jeśli nie, to i tak możesz polubić profil Echa Powiatu, by zmobilizować do lepszej pracy naszych redaktorów :)