Feriada pełna atrakcji

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zakończyła się Feriada organizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Suchej. 30 dzieci codziennie wypełnionych miało sześć godzin, które spędzali na Feriadzie. Uczyły się między innymi rękodzieła artystycznego – robiły bransoletki z modeliny. Miały okazję próbować swoich sił tanecznych podczas z zajęć z break dance’a oraz zumby. Dużo atrakcję stanowiło wyjście do Bajlandii. Dzieciaki wyszły również na lodowisko. Były w kinie na „Fistaszkach”. Uczestniczyły w interaktywnym przedstawieniu teatralnym „W domku Baby Jagi” przygotowanym przez grupę „Edu-Artis”. Przez cały tydzień wypełnione miały również czas grami i zabawami. W GOK-u obecne były animatorki kultury, które planowały dzieciom czas.
Wisienką na torcie był zorganizowany w piątek bal karnawałowy i szampańska zabawa, która wszystkim towarzyszyła. W tym tygodniu czas w ferie wypełnia Gminna Biblioteka Publiczna.

Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 4)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 4)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 4)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 4)

Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 4)


Zdjęcia – GOKSiR Nowa Sucha

Powiązane artykuły

*

Podoba Ci się ten artykuł?
Nawet jeśli nie, to i tak możesz polubić profil Echa Powiatu, by zmobilizować do lepszej pracy naszych redaktorów :)