Parafialne zmiany

zmiany w parafiach

Jak się dowiadujemy, przedwakacyjny okres był także czasem wielu zmian w parafiach diecezji łowickiej.

Ks. mgr Rafał Banasiak, były wikariusz parafii św. Jakuba Apostoła w Skierniewicach został administratorem parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Giżycach.

Ks. kanonik mgr Tomasz Jackowski, były proboszcza parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Giżycach jest teraz proboszczem parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Krośniewicach (awansował na dziekana).

Ks. mgr Krzysztof Knych, były wikariusz parafii św. Katarzyny, Dziewicy i Męczennicy w Rzeczycy został administratorem parafii Przemienienia Pańskiego w Kurdwanowie.

Ks. Jacek Warzecha, były proboszcza parafii Przemienienia Pańskiego w Kurdwanowie został przeniesiony jako proboszcz parafii św. Michała Archanioła w Zycku.

Ks. mgr Andrzej Rzeźnicki, były wikariusza parafii św. Wawrzyńca, Diakona i Męczennika w Sochaczewie został administratorem parafii św. Stanisława, Biskupa i Męczennika w Lewinie, zaś

ks. mgr Waldemar Modzelewski, były wikariusz parafii św. Józefa w Sannikach jest teraz administratorem parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Imielnie.

red.

księża1

1 komentarz

  1. Przyjaciel, z telefonu do przyjaciela :

    Do parafii św. Wawrzyńca za Ks. Andrzeja Rzeźnickiego przyszedł Ks. Tomasz Staszewski, pełnił on posługę w parafii Matki Bożej Pocieszenia w Żyrardowie.

*

Podoba Ci się ten artykuł?
Nawet jeśli nie, to i tak możesz polubić profil Echa Powiatu, by zmobilizować do lepszej pracy naszych redaktorów :)