Wyróżnili swoich

echopowiatu_awanse_policja

4 lipca jest dniem w którym obchodzone jest Święto Policji, które zostało ustanowione przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej w 1995 roku.

W tym roku uroczyste obchody tego święta odbyły się 21 lipca w Kramnicach miejskich. Wzięli w nich udział funkcjonariusze z sochaczewskiej komendy policji, z komisariatów policji gmin powiatu sochaczewskiego oraz samorządowcy. Podczas tego uroczystego spotkania zostały wręczone akty mianowania na wyższe stopnie policyjne i wyróżnienia lokalne..

Na początku uroczystości głos zabrał Michał Safjański, komendant sochaczewskiej policji. Funkcjonariusze usłyszeli wiele ciepłych słów uznania dla codziennych trudów pracy, podziękowania oraz życzenia dalszych sukcesów zawodowych. Komendant gratulował i podkreślał rolę i znaczenie służb mundurowych.

W imieniu wszystkich samorządowców życzenia i gratulacje policjantom przekazała starosta Jolanta Gonta.

Natomiast wójtowie gmin gratulowali, podziękowali i wyróżniali w imieniu mieszkańców przedstawicieli policji na swoim terenie.

Wójt gminy Brochów Piotr Szymański dziękował sierżantowi sztabowemu Robertowi Pieńkowskiemu, wójt Iłowa Roman Kujawa aspirantowi sztabowemu Markowi Jakubowskiemu, w imieniu wójt Młodzieszyna Moniki Pietrzyk gratulacje i podziękowanie starszemu sierżantowi Tomaszowi Królikowskiemu wręczyła Anna Sobieraj, a w gminie Rybno wyróżniona została starsza posterunkowa Judyta Krupa.

aw

Powiązane artykuły

*

Podoba Ci się ten artykuł?
Nawet jeśli nie, to i tak możesz polubić profil Echa Powiatu, by zmobilizować do lepszej pracy naszych redaktorów :)