Nasza reprezentantka w Voice of Poland

echopoiatu_voice_of_poland

Maja Kapłon z Teresina została uczestniczką telewizyjnego programu muzycznego „Voice od Poland” emitowanego w TVP2. W sieci piszą, że to polska Sia. Dziewczyna dostała się do drużyny Michała Szpaka.

Voice of Poland daje szansę na odniesienie wielkiego sukcesu wielu muzykom. 22-letnia Maja zdecydowanie porwała podczas ostatniego niedzielnego programu publiczność w studiu oraz przed telewizorami już podczas przesłuchań w ciemno. Znakomicie wykonała megahit „Cheap Thrills”, pod którym oryginalnie podpisuje się Sia Furler. Z pewnością sama australijska piosenkarka obróciłaby swój fotel. A tymczasem w studiu fotele odwrócili Andrzej Piaseczny i Michał Szpak. Ostatecznie Maja wybrała Michała i to z jego drużyną będzie w kolejnych pojedynkach walczyć o zwycięstwo.

Maja Kapłon mieszka w Teresinie i pisze utwory w Teresińskim Ośrodku Kultury. Jest studentką Uniwersytetu Warszawskiego, absolwentką liceum ogólnokształcącego w Błoniu. W sieci znaleźć można jej piosenki. Stworzyła własną wersję hitu „Lost On You”, zaśpiewała również utwór „Miałam cię na co dzień”. Na jej facebookowym profilu posypały się gratulacje i życzenia. Trzymamy kciuki i życzymy wygrywania kolejnych muzycznych pojedynków,

opr. red

*

Podoba Ci się ten artykuł?
Nawet jeśli nie, to i tak możesz polubić profil Echa Powiatu, by zmobilizować do lepszej pracy naszych redaktorów :)