Piknik Country Stacja Teresee’n 2017

echopowiatu_stacja_teresi20173

9 sierpnia w Teresinie odbyła się druga edycja Pikniku Country Stacja Teresee’n. Na scenie wystąpiły gwiazdy muzyki country: Strefa 50, Teren C i Honky Tonk Brothers. Na scenie pojawiła się też młoda artystka Julia Rumińska, która śpiewu uczy się w Teresińskim Ośrodku Kultury. Specjalnie dla niej powstał zespół, z którym wystąpiła na scenie.

Kiepska pogoda nie przeszkodziła fanom gatunku świetnie się bawić. Zresztą deszcz nie padał długo, skutecznie bowiem deszczowe chmury przepędziła Strefa 50, która dała niesamowity show. -Najważniejsze jest to, że byli ludzie, którym żadna pogoda nie jest straszna, a ci którzy mieli zagrać i zatańczyć, zrobili co do nich należy – mówiła Joanna Cieśniewska, organizatorka pikniku. Joanna też uwielbia country. Właśnie trwa praca nad jej płytą, która ukaże się na początku przyszłego roku.

echopowiatu_stacja_teresi20172

Po strefie 50 wystąpiła Julia Rumińska, która pytana o to, skąd zamiłowanie do tego akurat gatunku, powiedziała, że uwielbia jeździć konno, a country to między innymi jazda konna. Podczas imprezy można było podziwiać również show sióstr Kubiak. Sylwia i Agnieszka pokazały publiczności kilka konkurencji, w jakich występowały wcześniej na zawodach. Opowiadały też o historii jeździectwa westernowo-sportowego. Siostry Kubiak są utytułowane, zdobyły wiele medali na imprezach sportowych. Mają medale z Mistrzostw Polski, tam zajęły I i II miejsce, startowały też w Mistrzostwach Europy na Węgrzech gdzie zajęły czwarte i piąte miejsce. Po pokazach jeździeckich na scenie wystąpiły kolejne zespoły, miejscowy Teren C i gwiazda wieczoru czyli Honky Tonk Brothers.

PP

echopowiatu_stacja_teresi20171

Powiązane artykuły

*

Podoba Ci się ten artykuł?
Nawet jeśli nie, to i tak możesz polubić profil Echa Powiatu, by zmobilizować do lepszej pracy naszych redaktorów :)