Teresińska Noc różnorodności

DSC00898

Masa atrakcji czekała na przybyłych na Teresińską Noc Czerwcową. Koncerty gwiazd, występy dzieci, zawody sportowe, przeciąganie liny przyciągnęły mieszkańców gminy na sobotnią Teresińską Noc Czerwcową. Dopisywała pogoda i panował szampański nastrój po sukcesie polskich piłkarzy..

Po raz pierwszy impreza odbyła się na terenie po starej szkole podstawowej. Cały teren zamienił się w jeden wielki park rozrywki. Namioty z fantami, biżuterią, zabawkami przyciągały wzrok. Gminna Biblioteka Publiczna czarowała swoimi książkami. Można było skosztować tradycyjnej grochówki wójta, która cieszyła się dużym zainteresowaniem. Najmłodsi mieszkańcy mieli okazję poszaleć na wielkich dmuchanych zjeżdżalniach, których było do wyboru i do koloru. Przyszli atleci mogli przetestować swoje umiejętności na trampolinach, amatorzy wody wejść do dmuchanych kul w basenie. Można było się przejechać małym wozem zaprzężonym w konia. Prawdziwą gratką dla fanów motoryzacji był pierwszy zlot YOUNGTIMERÓW.

Relacja z całego dnia zabawy znajduje się w aktualnym wydaniu Echa Powiatu, a poniżej prezentujemy galerię zdjęć!

Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 32)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 32)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 32)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 32)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 32)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 32)

Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 32)

Powiązane artykuły

*

Podoba Ci się ten artykuł?
Nawet jeśli nie, to i tak możesz polubić profil Echa Powiatu, by zmobilizować do lepszej pracy naszych redaktorów :)