2. Edycja Festiwalu Streetfoodu

echopowiatu_streetfood_2017 (8)

W dniach 19-21 maja odbywał się w Sochaczewie pod patronatem burmistrza Piotra Osieckiego 2. Festiwal Streetfoodu. W tym roku zmianie uległa lokalizacja imprezy, bo została przeniesiona na teren MOSiR-u przy ulicy Olimpijskiej 3.

To właśnie tam zostało rozlokowane jedzenie na kółkach, aby przez trzy dni rozpieszczać podniebienia sochaczewian. Tak jak w tamtym roku przybyło wiele jadłowozów, a ich menu było wyszukane i różnorodne. Spróbować można było wielu pyszności, wśród nich były hot dogi, hamburgery, belgijskie frytki, gruzińskie lawasze, węgierskie langosze, niemieckie kiełbaski, alzackie podpłomyki, pieczone kasztany, sochaczewskie zapiekanki, smaczne tortille i buritosy, kanapki z wołowiną i wieprzowiną i pyszne fit pączki z dziurką. Na ochłodę można było spróbować lodów własnego wyrobu, do których używa się prawdziwych owoców, energetycznych smoothie, a także piwa przygotowanego przez lokalny browar. Piękna słoneczna pogoda sprzyjała dzieciom, bo i o nich nie zapomnieli organizatorzy, dla których stworzyli specjalną strefę zabaw. Nie mogło zabraknąć również waty cukrowej i obwarzanków.

Na imprezę przybyło wielu poszukiwaczy nowych smaków. Wyszli z Festiwalu Streetfoodu uśmiechnięci, zadowoleni i – co najważniejsze – najedzeni. Organizatorem mobilnej jadłodajni był Marcin Ostrowski, który jest bardzo zadowolony, że i w tym roku impreza się udała.
Katarzyna Żakowska

Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 44)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 44)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 44)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 44)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 44)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 44)

Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 44)

Powiązane artykuły

*

Podoba Ci się ten artykuł?
Nawet jeśli nie, to i tak możesz polubić profil Echa Powiatu, by zmobilizować do lepszej pracy naszych redaktorów :)