Artystyczne Kramnice

Artystyczne Kramnice

W niedzielę 24 września o 12.15 zapraszamy dzieci i rodziców do kramnic przy ul. 1 Maja 21 na inaugurację projektu Sochaczewska Strefa Dziecięcej Kreatywności „Artystyczne Kramnice”.

W pierwszej odsłonie na najmłodszych czeka niespodzianka. Teatr Katarynka zaprezentuje muzyczną opowieść „Miejska dżungla” wskazującą na najważniejsze życiowe wartości. Spektakl połączony będzie z interaktywnymi warsztatami muzycznymi, w których wezmą udział dzieci.

„Artystyczne Kramnice” to projekt, w ramach którego będą odbywać się bezpłatne zajęcia dla dzieci w wieku od 0 do 10 lat – interaktywne teatry muzyczne, kreatywne warsztaty taneczne, folklorystyczne, etnograficzne, muzyczne, plastyczne, gordonowskie.

– Wspólnie przeniesiemy się do magicznej krainy różnych dziedzin sztuki. Interdyscyplinarne warsztaty artystyczne dostosowane do wieku dzieci to wyjątkowa propozycja interesującego i rodzinnego spędzania wolnego czasu. W każdą niedzielę, począwszy od 24 września, o 12.15 będziemy czekać na dzieci i ich rodziców w kramnicach miejskich – zachęca Joanna Niewiadomska-Kocik naczelnik Wydziału Kultury, Turystyki i Promocji UM.

Wstęp na wszystkie zajęcia będzie bezpłatny.

Urząd Miasta

KRAMNICEPLAKAT

Powiązane artykuły

*

Podoba Ci się ten artykuł?
Nawet jeśli nie, to i tak możesz polubić profil Echa Powiatu, by zmobilizować do lepszej pracy naszych redaktorów :)