Konkurs “W cztery strony powiatu”

cztery-strony3

Lubicie wygrywać i przy okazji zdobywać ciekawe nagrody, a do tego kojarzycie miejsca, obiekty, zapamiętujecie je z fotograficzną dokładnością? W takim razie ten konkurs jest właśnie dla Was, drodzy czytelnicy. Zachęcamy czytelników Echa Powiatu do wzięcia udziału w konkursie – wystarczy rozpoznać miejsce uchwycone w obiektywie aparatu. Prezentowane w każdym numerze zdjęcia ukazują jedną miejscowość, osiedle, plac, ulicę, skwer czy park znajdujący się na terenie powiatu sochaczewskiego.

Osoba, która odgadnie prezentowaną lokalizację i wraz z aktualnym numerem “Echa” zgłosi się już od środy w godzinach 9.00 – 15.00 do redakcji przy ul. Narutowicza 1 w Sochaczewie (III p.) otrzyma atrakcyjną nagrodę niespodziankę.

Sponsorem nagród w konkursie jest sochaczewskie Stowarzyszenie Działamy Sprawnie – Tworzymy Lepiej “Przez Sport w Przyszłość” – współorganizator Indywidualnej Ligi Badmintona Powiatu Sochaczewskiego. Patronat nad konkursem sprawuje Wydział Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Sochaczewie.

W minionym tygodniu na zdjęciach pokazaliśmy miejscowość Kąty w gminie Sochaczew. Pokazaliśmy m.in. kościół parafialny i Orlik przy Zespole Szkół. Zagadka fotograficzna została odgadnięta, nagroda wręczona, a tymczasem kolejna odsłona naszego konkursu. W tym tygodniu pokazujemy Sochaczew.

Tym razem nie pytamy o budowlę, miejscowość czy park, ale o ulicę, jedną z bardziej znanych w Sochaczewie, a dokładniej – w Chodakowie. Choć przez wielu jest uznawana za jedną z mniej bezpiecznych ulic w tej części miasta, to można tu znaleźć i wypełniony dziećmi kolorowy plac zabaw, i skwerki a także zadbane tereny zieleni przy blokach, a przed klatkami ławeczki, na których siadają i spotykają się sąsiedzi. Warto też zwrócić uwagę na widoczne na zdjęciach bloki – czyste, zadbane, przyjazne, bez zbędnych graffiti.

Nasze redakcyjne pytanie na ten tydzień brzmi: Jaką nazwę nosi ulica, którą na zdjęciach wskazał nasz fotograf?

Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 4)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 4)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 4)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 4)

Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 4)

Powiązane artykuły

2 komentarzy

  • Paweł Goryniak :

   Zapraszamy do naszej redakcji :)
   “Osoba, która odgadnie prezentowaną lokalizację i wraz z aktualnym numerem „Echa” zgłosi się już od środy w godzinach 9.00 – 15.00 do redakcji przy ul. Narutowicza 1 w Sochaczewie (III p.) otrzyma atrakcyjną nagrodę niespodziankę.”
   Kto pierwszy ten lepszy!

*

Podoba Ci się ten artykuł?
Nawet jeśli nie, to i tak możesz polubić profil Echa Powiatu, by zmobilizować do lepszej pracy naszych redaktorów :)