Napad na pociąg w Brochowie

Przejażdżka ciuchcią, pozorowany napad na pociąg, a następnie jego odbicie przez grupę antyterrorystów, parada motocyklistów – to tylko niektóre atrakcje, które zapewniło licznie przybyłym zwiedzającym Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie. 

W sobotę rano, po oprowadzeniu po Muzeum, kilkuset pasażerów wsiadło do kolejki jadącej do Tułowic. W Brochowie do ostatniego wagonu wsiadło dwóch mężczyzn, którzy wzięli zakładników. Byli to rekonstruktorzy Trolle-Sochaczew. W Tułowicach reszta grupy w efektowny i głośny sposób odbiła pociąg.

W Osadzie Puszczańskiej Boruta MC zorganizowała Devil Party, więc na przybyłych czekały kolejne atrakcje. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji, a więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie Państwo w najnowszym wydaniu tygodnika Echo Powiatu.

Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 52)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 52)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 52)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 52)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 52)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 52)

Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 52)

Powiązane artykuły

*

Podoba Ci się ten artykuł?
Nawet jeśli nie, to i tak możesz polubić profil Echa Powiatu, by zmobilizować do lepszej pracy naszych redaktorów :)