Rozśpiewane dziewczyny w programie „Przetrwamy”

echopowiatu_Sochaczew_rozśpiewany_2017 (2)

W sobotę 2 grudnia w sali widowiskowej Sochaczewskiego Centrum Kultury w Chodakowie odbyła się Wielka Gala projektu Sochaczew Rozśpiewany 2017. Na koncert „Przetrwamy” złożyły się piosenki Wojciecha Młynarskiego, Włodzimierza Korcza i Jerzego Senta.

echopowiatu_Sochaczew_rozśpiewany_2017 (1)

Jury w składzie Dorota Osińska, Katarzyna Proch i Paweł Skumiał przyznało następujące nagrody: Grand Prix Marii Stasiak za piosenkę „Dziewczyna i muzeum”, II miejsce Marii Fornalskiej za „Och, życie” i trzecie Darii Wiśniewskiej za utwór „Odkryjemy miłość nieznaną”. Nagrodę specjalną ufundowaną przez Radio Sochaczew otrzymała Maria Fornalska. Nagroda publiczności powędrowała do Karoliny Bagińskiej, która zaśpiewała „Marsz samotnych kobiet”.

echopowiatu_Sochaczew_rozśpiewany_2017 (3)

W części konkursowej projektu wystąpiło 13 wykonawców: Zuzanna Gołębiowska, Karolina Bagińska, Karolina Goźlińska, Maria Stasiak, Zuzanna Gołąb, Wiktoria Kopka, Zuzanna Mikołajczyk, Katarzyna Jakubiak, Julia Kopka, Daria Wiśniewska, Oliwia Adamczyk, Aleksandra Panek i Maria Fornalska ( do części konkursowej w tym roku zakwalifikowały się wyłącznie dziewczyny). Kolejna edycja projektu Sochaczew Rozśpiewany zgromadziła miłośników młodych talentów wokalnych a także Doroty Osińskiej – piosenkarki i aktorki Teatru Rampa, która wystąpiła z koncertem piosenek przyjętym bardzo ciepło przez sochaczewską publiczność. Dorota Osińska zachwyciła sochaczewską publiczność nie tylko swoimi piosenkami, ale również niebanalną rozmową i zapowiedziami poszczególnych utworów.  Nie kryła, że jej faworytką od początku była Marysia Stasiak. A jeśli chodzi o karierę, to jak zauważyła, ma do niej dystans, co widać było w jej swobodnych dygresjach na scenie. Dorota Osińska już jako dojrzała artystka wzięła udział w „The Voice of Poland” i nie żałuje. To był ważny moment w jej karierze.

Grażyna Bolimowska-Gajda

*

Podoba Ci się ten artykuł?
Nawet jeśli nie, to i tak możesz polubić profil Echa Powiatu, by zmobilizować do lepszej pracy naszych redaktorów :)