Sochaczewski zwierzyniec w obiektywie

sochaczewski-zwierzyniec (11)

Niedziela była dniem, w którym odbywała się kolejna impreza z cyklu „Lato w mieście”. Impreza, standardowo przeznaczona dla mieszkańców Sochaczewa, w niedzielę nieco odbiegła od tego schematu, ponieważ głównymi bohaterami byli najlepsi przyjaciele człowieka. Można powiedzieć, że był to dzień psa i to dla psiaków przygotowana była zdecydowana większość stanowisk oraz atrakcji.

Na naszych podopiecznych czekał punkt weterynaryjny, w którym można było za darmo ostrzyc psa, sprawdzić jego kondycję oraz otrzymać informacje na temat prawidłowej opieki nad pupilem. Firma Mars Polska przygotowała stoisko, w którym czekali weterynarze i dogoterapeuci, do których każdy mógł zwrócić się z nurtującym go pytaniem i dowiedzieć się, czy z jego zwierzakiem jest wszystko w porządku. Dzięki Fundacji MoART mogliśmy zobaczyć najbardziej niezwykłego jamnika świata. Wszystko dlatego, że urósł ponad wszelką miarę oraz nosił na sobie każdy możliwy kolor. Wszystko to za sprawą dzieci, które z czystego, białego jamnika stworzyły najbardziej niezwykłe zwierzę, jakie widziałem na oczy. Grupa OtoFOTO także przygotowała coś specjalnego, czyli możliwość wykonania darmowego portretu ze swoim pupilem. Skorzystali z tego także ratownicy straży pożarnej, którzy uwiecznili się na zdjęciu ze swoim psem ratowniczym. Później opowiedzieli zgromadzonym na czym polega ich zajęcie i jaką rolę odgrywają w tym psy.

Nie zabrakło też oczywiście atrakcji dla innych uczestników. Impreza zaczęła się czymś przyjemnym dla ucha, czyli koncertem Sochaczewskiej Orkiestry Dętej. Junior Odkrywca zapewnił porcję eksperymentów naukowych dla najmłodszych. Animajkowo zadbało o to, żeby dzieci nie nudziły się przez ten czas. Nie zabrakło więc zabaw, w których musiały wziąć aktywny udział. Na koniec było też coś dla ciała, czyli zumba w wykonaniu grupy Ewy Osińskiej.

Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 49)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 49)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 49)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 49)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 49)Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 49)

Uruchom galerię zdjęć (ilość zdjęć: 49)

Powiązane artykuły

*

Podoba Ci się ten artykuł?
Nawet jeśli nie, to i tak możesz polubić profil Echa Powiatu, by zmobilizować do lepszej pracy naszych redaktorów :)