Zagraliśmy dla Sylwestra

echopowiatu_zagraliśmy_dla_sylwestra

Na boisku Zespołu Szkół w Sochaczewie odbył się Memoriał Sylwestra Rozdżestwieńskiego w piłce nożnej o puchar Radia Sochaczew. Najlepsi okazali się piłkarze Chodakowa, którzy w finale po rzutach karnych pokonali Ark Pol 2:1. W trakcie turnieju odbył się mecz pokazowy. Naprzeciwko siebie stanęły drużyny Radio Sochaczew i Przyjaciele i Samorządowcy Sochaczewa, którzy wygrali 4:2.

Piękna słoneczna pogoda powitała uczestników Memoriału Sylwestra Rozdżestwieńskiego w piłce nożnej o puchar Radia Sochaczew. Na początku przypomniano sylwetkę śp. Sylwestra i minutą ciszy przy dźwiękach utworu „Świat nie wierzy łzom” uczczono Jego pamięć. Następnie wszystkich przybyłych powitali Paweł Skumiał, właściciel Radia Sochaczew i Zbigniew Pakuła, dyrektor Zespołu Szkół w Sochaczewie i gospodarz terenu, na którym odbył się turniej.

W zawodach wzięło udział osiem drużyn, które najpierw rywalizowały w dwóch grupach, a następnie zagrały o poszczególne miejsca. W trakcie zawodów odbył się mecz pokazowy pomiędzy Radiem Sochaczew a Przyjaciółmi i Samorządowcami Sochaczewa. Wygrali samorządowcy 4:2. Szczególnym akcentem tego meczu był fakt, że pierwszego gola w tym spotkaniu zdobył dla „radiowców” Tomasz Rozdżestwieński, syn Sylwestra.

Dla wszystkich przybyłych czekały znakomite dania z grilla oraz specjalnie przygotowany bigos, który zapewniło Gospodarstwo Agroturystyczne „Jeziorany” Dariusza Zborowskiego.

Najważniejsze, że cały turniej przebiegał w przyjacielskiej atmosferze, a mecze były toczone w duchu fair play. Za rok kolejny memoriał, który na pewno dostarczy wielu wrażeń.

echopowiatu_zagraliśmy_dla_sylwestra (2)

Wyniki:

 O miejsce VII

Mars – M&M Kąty 0:3 v.o.

O miejsce V

Jakuzzi – Policja 2:1

Półfinały: 

AK S.C. – Chodaków 0:1

ARK POL – Stars 1:0

O miejsce III

AK S.C. – Stars 1:0

Finał

Chodaków – ARK POL 0:0 k 2:1

Końcowa kolejność:

1. Chodaków

2. ARK POL

3. AK S.C.

4. Stars

5. Jakuzzi

6. Policja

7. M&M Kąty

8. Mars

Najlepszy bramkarz – Andrzej Orliński

Najskuteczniejszy strzelec – Mariusz Kołodziejczyk (ARK POL) – 4 gole

echopowiatu_zagraliśmy_dla_sylwestra (1)

Powiązane artykuły

*

Podoba Ci się ten artykuł?
Nawet jeśli nie, to i tak możesz polubić profil Echa Powiatu, by zmobilizować do lepszej pracy naszych redaktorów :)