Złote Gody

echopowiatu_zote_gody2

W sobotę 25 listopada w Sali Ślubów Urzędu Miejskiego sześć par małżeńskich obchodziło swoje święto. Przeżyli wspólnie 50 lat. Medale za wieloletni staż małżeński w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy wręczył im burmistrz Piotr Osiecki.

echopowiatu_zote_gody1

50 lat wspólnego życia to z pewnością wspaniały jubileusz. Wraz z zasłużonymi parami w urzędzie zjawili się członkowie ich rodzin, aby wspólnie przeżyć te wzruszające momenty. Zebranych powitał burmistrz Piotr Osiecki. W swoim krótkim wystąpieniu podkreślił wielki szacunek dla stałości i wzorców, jakie jubilaci przekazali swoim dzieciom.

Każda z sześciu par otrzymała Medale Prezydenta RP. Miasto z kolei ufundowało upominki i kwiaty oraz podpisany przez Piotra Osieckiego list gratulacyjny. Odznaczeni to Krystyna i Antoni Boberowie, Anna i Marian Bodychowie, Teresa i Leszek Bryńscy, Elżbieta i Janusz Małeccy, Bożena i Kazimierz Miszczakowie oraz Maria i Fredy Musielakowie.

Jak przystało na tak piękną okoliczność, nie zabrakło toastu i gromko odśpiewanych 100 lat, a przy okazjonalnym torcie zebrani wymieniali się wspomnieniami i anegdotami z długiego małżeńskiego stażu.

echopowiatu_zote_gody3

um

Powiązane artykuły

*

Podoba Ci się ten artykuł?
Nawet jeśli nie, to i tak możesz polubić profil Echa Powiatu, by zmobilizować do lepszej pracy naszych redaktorów :)