Wyniki weekendowych meczów piłkarskich

echopowiatu_pilka

Mazowiecka IV Liga

Podlasie Sokołów Podlaski – Bzura Chodaków 1:2 (1:0)

Bramki: Piotr Wójcik (22’), Adrian Dąborowski (90’)

Bzura: Kotlarski, Wójcik, Chukwuemeka, Pater, Błaszczyk (77’ J.Stencel), Więczek, Binienda (83’ Oliwa), Oziemblewski, Niemyjski (46’ Kowalski), K.Stencel, Łukawski (67’ Dąbrowski)

 

Warszawska Liga Okręgowa

Promyk Nowa Sucha – Przyszłość Włochy 0:5 (0:3)

Promyk: Dragański, Popławski, Simiński, Jaworski, Pacholski, Chałubek (Maciak), Dąbrowski, Stypuła (Rogala), Marcinkowski, Piórkowski, Kamiński (Zienkiewicz)

Perła Złotokłos – KS Teresin 2:0 (0;0)

Teresin: Simiński, K.Buczyński, Zych, Kowalski, Węsek, Bauman, Gral, Gromulski (’80 Antczak), Figat, M.Bargieł, Nowacki

Sparingi

Unia Iłów – Mazur Gostynin 3:2 (1:0)

Bramki: Krystian Wiśniewski, Mateusz Traczyk, Mariusz Kunikowski

Unia: zawodnik testowany, Rząp, Ł.Świątek, Janicki, Basiński, T.Trafalski, Zając, Struzik, Damian Wojciechowski, Wiśniewski, Kunikowski Ponadto grali: Dawid Wojciechowski, Traczyk, D.Świątek, Kamiński, Kobierecki

Rawka Bolimów – Orkan Sochaczew 5:1 (3:0)

Bramka: Ernest Dzięcioł

Passovia Pass – Sokół Budki Piaseckie 6:2 (1:2)

Bramki: Bartosz Rosa, Artur Fijołek

Sokół: Gzik, Pałuba, Bryński, R.Fijołek, K.Bigaj, Felczak, Grefkowicz, Bylicki, A.Fijołek, M.Rosa, B.Rosa Ponadto grali: Kubiak, Błaszkiewicz, Sułecki

Stegny Wyszogród – Tajfun Brochów 4:4 (1:2)

Bramki: Damian Pietrzak 2, Maciej Bratkowski, Dawid Pietrzak – Jakub Danowski 3, Hubert Machnicki

Stegny: Sadecki, Tomaszewski, Pacholski, Winczyński, P.Majewski, Popiołek, Domański, Bratkowski, Damian Pietrzak, Dawid Pietrzak, Szymański Ponadto grali: Jóźwiak, Kowalewski

Tajfun: M.Orliński, Zydlewski, P.Orliński, Walczak, Pisarek, K.Zwierzchowski, Sadowski, Wiciak, Wójcik, Danowski, Machnicki Ponadto grali: Pręgowski

Powiązane artykuły

*

Podoba Ci się ten artykuł?
Nawet jeśli nie, to i tak możesz polubić profil Echa Powiatu, by zmobilizować do lepszej pracy naszych redaktorów :)