Kronika policyjna 17-23 lipca

ECHOPOWIATU_KRONIKAPOLICYJNA1 (2)

17 lipca

Kierujący pojazdem marki Skoda Octavia stracił panowanie nad autem, zjechał do przydrożnego rowu i dachował. Do zdarzenia doszło w Andrzejowie Duranowskim.

Mieszkanka gminy Nowa Sucha zgłosiła, że za pośrednictwem portalu aukcyjnego kupiła telefon komórkowy, lecz mimo wpłaty należności nie otrzymała zamówionego towaru.

18 lipca

Policjanci ukarali mandatem karnym sprawcę kradzieży alkoholu. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

Mieszkaniec gminy Młodzieszyn kierował motorowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 1,5 promila. Do kontroli drogowej doszło w Żukowie.

19 lipca

Kierujący ciągnikiem siodłowym marki Renault Magnum podczas wykonywania manewru cofania uszkodził ogrodzenie. Do zdarzenia doszło w Elżbietowie. Sprawcę wykroczenia ukarano mandatem karnym.

20 lipca

Kobieta powiadomiła policjantów, że na chodniku leży nietrzeźwy mężczyzna. Okazało się, że 45–latek nie ma stałego miejsca pobytu i w związku z tym został osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. Do zdarzenia doszło w Młodzieszynie.

21 lipca

Kierujący pojazdem marki Honda Civic doprowadził do kolizji z pojazdem marki Opel Zafira. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej.

22 lipca

Na ul. Konstytucji 3 Maja doszło do włamania. Nieznani sprawcy dostali się do mieszkania, skąd ukradli biżuterię i pieniądze. Trwa ustalanie sprawców tego zdarzenia.

42–letni mężczyzna kierował pojazdem marki Volvo nie posiadając do tego uprawnień. Pojazd usunięto administracyjnie, a na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny.

23 lipca

Mieszkaniec gminy Błonie zawiadomił, że nieznany sprawca ukradł blisko 300 litrów oleju napędowego z pojazdu marki MAN zapakowanego w miejscowości Teresin – Gaj.

Powiązane artykuły

*

Podoba Ci się ten artykuł?
Nawet jeśli nie, to i tak możesz polubić profil Echa Powiatu, by zmobilizować do lepszej pracy naszych redaktorów :)